KONKURS „MOJA WYMARZONA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

Zdjęcia

30 maja 2017 r. uczniowie: Błażej Pajer (kl. II sp.) i Rafał Steczuk (kl. V sp.) zostali laureatami Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Moja wymarzona zakładka do książki” zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Chełmie. Celami konkursu były: promocja literatury dziecięcej i młodzieżowej, rozbudzenie aktywności plastycznej i wyobraźni uczniów, rozwijanie sprawności manualnych oraz kształtowanie świadomości poszanowania książek.

Konkurs na etapie szkolnym (regulamin przewidywał wybór trzech najładniejszych zakładek w klasie) spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Wzięło w nim udział 30 uczniów, a prace 14 z nich przeszły do finału. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci konkursu nagrody książkowe. Gratulujemy!

Konkurs w szkole zorganizowała nauczyciel bibliotekarz p. Jowita Mróz.