WYCIECZKA DO MAGICZNYCH OGRODÓW

Zdjęcia

14 czerwca 2017 r. 45-osobowa grupa dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów z klasy I, II i IIIa pod opieką pań: Barbary Werner, Marioli Trynieckiej, Renaty Szumiło i Marty Zapory uczestniczyła w wycieczce do Magicznych Ogrodów w Janowcu. Ta niesamowita podróż miała na celu pobudzić wyobraźnię i ciekawość każdego dziecka. Wśród zieleni, tysięcy pachnących kwiatów, drzew i krzewów uczestnicy znaleźli wiele wyjątkowych atrakcjii poznali oryginalną historię, opowiadającą o walce dobra ze złem. Dzieci poznając losy magów - Zorana i Araga poznały świat wartości i emocji. Podczas wycieczki nie zabrakło też czasu na spontaniczną zabawę w bezpiecznych warunkach na placach zabaw oraz regenerację sił podczas smacznego obiadu. Zdjęcia z wycieczki zrobiła towarzysząca nam mama – p. Marta Łopacka. Wycieczkę zorganizowała p. Marta Zapora.