PIKNIK RODZINNY 2017

6 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Piknik Rodzinny, na który mogli przyjść uczniowie naszej szkoły i dzieci z oddziałów przedszkolnych z rodzinami. Dzień był pełen atrakcji sportowych: strzały na bramkę, rzuty do celu, przenoszenie piłki w parach, skoki przez hula hop, kozłowanie piłki slalomem. Na wszystkich uczestników czekały pieczone kiełbaski i przygotowane przez rodziców smakołyki oraz ciasteczka. Na zakończenie dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zaśpiewali dla rodziców przygotowane pod kierunkiem wychowawczyń: pań – Emilii Wesołowskiej, Barbary Werner, Marioli Trynieckiej, Anny Kryńskiej i Marty Zapory, piosenki i wiersze. Imprezę przygotowały wychowawczynie z oddziałów przedszkolnych i klas I-III szkoły podstawowej.