ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zdjęcia

Film "Absolwenci 2017"

23.06.2017 r. w naszej szkole uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny. W uroczystości uczestniczył gość specjalny, prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych kpt. Franciszek Golik.

Uczniowie wyróżniający się w nauce, sporcie, poprzez 100% obecność na zajeciach lekcyjnych oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły - praca w  Samorządzie Uczniowskim, bibliotece, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym - otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Nastapiła również uroczysta zmiana pocztów: sztandarowego Koła Gminy Chełm Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych i flagowego Rzeczpospolitej Polskiej. Uczniowie klasy III gimnazjum przekazali swoje obowiązki młodszym kolegom.

Uczniowie klasy III gimnazjum przygotowali pod kierunkiem pań: wychowawcy Urszuli Rudnik i Malgorzaty Mielniczuk część artystyczną, której głównym punktem były filmy nagrane przez uczniów, stanowiące emocjonalne pożegnanie absolwentów ze szkołą.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!