DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

Zdjęcia

4 października odbyły się klasowe obchody Dnia Chłopaka. Dziewczęta obdarowały kolegów drobnymi upominkami i przygotowały smaczne niespodzianki.

W bibliotece odbył się kiermasz słodyczy, które wzięły udział w Konkursie na najlepsze słodycze na Dzień Chłopaka. Uczestnicy konkursu dopisali i przygotowali aż piętnaście rodzajów wypieków. Było z czego wybierać, dlatego też wybór był bardzo trudny. Zwyciężyła para konkursowa – Patrycja Dybkowska i Patrycja Socha z klasy II sp. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe („Dziennik cwaniaczka. Zrób to sam”), a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia i pamiątkowe dyplomy.

5 października 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę integracyjną. Uczniowie klasy III gim.  przygotowali otrzęsiny dla klasy VII. Chłopcy mogli się również zmierzyć w konkurencjach, których celem było wyłonienie Mistera  2017. Został nim Paweł Alikowski. Gratulujemy!