MAGICZNY DZIEŃ W SZKOLE

Zdjęcia

22 grudnia 2017 r. uczniowie klas: IVa, IVb i VI szkoły podstawowej pod kierunkiem pań: Małgorzaty Mielniczuk Mielniczuk i Renaty Szumiło zaprezentowali przedstawienie „A słowem się stało i mieszkało między nami”, które przeniosło nas w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia.

Przedstawienie poprzedziło rozstrzygnięcie dwóch konkursów: plastyczno-technicznego na „Najpiękniejszą kartkę, stroik i ozdobę bożonarodzeniową”, który od wielu lat organizuje nauczyciel plastyk ii techniki pani Elżbieta Mulak. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Został również rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja”, który zorganizowała nauczyciel bibliotekarz pani Jowita Mróz. Najpiękniejsze prace wykonali: Kacper Klasura (klasa 0a) i Szymon Flis (klasa (0b). Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkie pocztówki konkursowe zostały przesłane z najlepszymi życzeniami do Świętego Mikołaja w Finlandii.